Adobe Dreamweaver New New (10.0 Build 3963 CS4 Beta)

Dreamweaver® CS4 : Adobe Dreamweaver New New (10.0 Build 3963 CS4 Beta)

Profesyonel Web geliştirmede endüstrinin tercihi

Dreamweaver® CS4, kullanıcıların standart tabanlı Web sitelerini ve İnternet uygulamalarını hızlı verimli bir biçimde tasarlamalarını, geliştirmelerini ve bunların bakımlarını yapmalarını sağlayan endüstri lideri web geliştirme aracıdır.

Dreamweaver® CS4 ile, web geliştiricileri basit web sitelerinden en iyi pratikleri ve en son teknolojileri destekleyen ileri uygulamalara kadar herşeyi baştan sona oluşturur ve bunların bakımlarını yaparlar. Dreamweaver® CS4 ile daha fazla iş üretin. Yeni özellikler ve optimize iş akışları ortak görevleri tamamlamak için gereken süreyi kısaltır. XML verilerini güçlü bir ‘sürükle ve bırak’ iş akışı ile bütünleştirin. Tasarım üzerindeki denetiminizi artırmak için yaklaştırın ve Code Collapse ile koda odaklanın.


Endüstrinin lider web tasarım araçı

Dünya çapında lider kabul edilen Web tasarım aracının gücünden ve esnek kullanımından faydalanın. Isterseniz tasarım ağırlıklı, isterseniz kod ağırlıklı çalışın yada ikisini bir arada yapın. Bırakın siz değil, yazılım size ayak uydursun ve bu sayede daha verimli çalışma fırsatı bulun.


Bütünleşik iş akışı

Adobe® Dreamweaver® CS4 ile yeni tasarımlar yaratın, elinizdeki projeleri geliştirin, içerik bakımı yapın ve akıllı entegrasyon sayesinde aynı zamanda Adobe Flash® CS4 Professional, Adobe Fireworks® CS4, Adobe Photoshop® CS4 ve Adobe Contribute® CS4 yazılımlarından faydalanın. Yeni Adobe Device Central CS4 ile mobil cihaz içeriği yaratın.


Desteklenen web dilleri

Adobe® Dreamweaver® CS4 günümüzün bütün programlama dillerini desteklemekte. Bunlar HTML, XHTML, CSS, XML, JavaScript, Ajax, PHP, Adobe ColdFusion®, ASP, ASP.NET, ve JSP’dir.


Zahmetsiz XML

XSL veya Ajax “Spry framework”‘ünü kullanarak kolayca XML içeriği ekleyin. Dreamweaver CS4 XML içeriğini anında gösterir; ister bir XML dosyasını, ister XML dosyası bulunan bir adresi kullanın. Görüntüledikten sonra sürükle bırak (drag&drop) ile istenilen opsiyonları sitenize ekleyin.


FLV desteği

Flash bilgisine gerekmeksizin sadece 5 hamle ile sitenize kolayca FLV içeriği ekleyin. Videolarınızı sitenize uyum sağlayacağı şekilde uyarlayın.


Dreamweaver topluluğu

Dreamwevar topluluğunun eşsiz avantajlarından faydalanın. Adobe Design Center ve Adobe Developer Center ile eğitim ve seminerlere ulaşın, kullanıcı forumlarında gezin ve Dreamweaver Exchange ile 1000’i aşan indirilebilir ek özellikleriyle Dreamweaver’e güç katın.


XML verileri ile görsel geliştirme

XML tabanlı verileri bütünleştirmek için basit ‘sürükle ve bırak’ iş akışı ile web sayfalarına RSS beslemeleri gibi güçlü, görsel araçlar kullanan XML ile hızınızı artırın. XML ve XSLT için geliştirilmiş kod yardımı kullanarak transformasyonu özeleştirmek üzere kod görünümüne atlayın.


Yeni, birleşik CSS paneli

Yeni, birleşik CSS paneli, sayfalara görsel olarak uygulanan CSS stillerini öğrenmek, anlamak ve onlarla çalışmak için tek adres sunar. Tüm CSS işlevselliği tek bir panel kümesinde toplanmış ve CSS ile çalışmayı daha kolay ve üretken hale getirmiştir. Yeni arabirim belirli bir elemana uygulanan stil basamaklarını görmeyi ve niteliklerin nerede tanımlandığını kolayca belirlemeye yardımcı olur. Bir özellik ızgarası hızlı düzenlemeye olanak sağlar.


Yakınlaştır

Yakınlaştırma ile tasarım üzerinde daha fazla kontrol sağlayın. Yaklaşın ve kompleks bir yuvalanmış tablo yerleşimi ile bir resmi veya işi denetleyin. Sayfanın bütününün nasıl görüneceğini gözden geçirmek için uzaklaşın.

Dreamweaver® CS4

Advertisements

الأوسمة: , , , ,

اترك رد

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

أنت تعلق بإستخدام حساب WordPress.com. تسجيل خروج   /  تغيير )

Google+ photo

أنت تعلق بإستخدام حساب Google+. تسجيل خروج   /  تغيير )

صورة تويتر

أنت تعلق بإستخدام حساب Twitter. تسجيل خروج   /  تغيير )

Facebook photo

أنت تعلق بإستخدام حساب Facebook. تسجيل خروج   /  تغيير )

w

Connecting to %s


%d مدونون معجبون بهذه: